Volkswagen Multimedya Sistemi

volkswagen için yepyeni bir multimedya ile karşınızdayız.
 
9 inch ekran büyüklüğüne sahip olan multimedya, orjinal teybin yerine geliyor.
 
Ekrandan bahsetmişken cihazda bulunan 8 inch büyüklüğünde ki ekran kapasitif özelliktedir. Yani cep telefonlarında kullanılan ekranın aynısı. Bu sayede dokunmatik ekran parmağınızın hassasiyetini algılayarak herhangi bir baskıya gerek duymadan tepki veriyor.
 
Cihaz kutu içerisinde GPS anteni ile birlikte geliyor. Yani internete gerek duymadan navigasyon özelliğini kullanabiliyorsunuz. Cihaz üzerinde son sürüm Türkçe sesli ve yönlendirmeli harita bulunuyor. Bunun yanında siz de Google Play üzerinden Google Maps ve Yandex gibi navigasyon uygulamarını da cihaza kurup kullanabilirsiniz.
 
Ceed' in bu ekranı 1440 piksele kadar olan internetten indirmiş olduğunuz tüm videoları hangi formatta olursa olsun oynatıyor. Ekran parlaklığını ayarlayabildiğiniz için hem gündüz, hem de gece performası son derece başarılı.
 
Telefonunuzu cihaz ile eşleştirdikten sonra, cihaz üzerinden arama yapabilir, rehberinizi aktarabilir, telefonunuzda ki müzikleri kablosuz dinleyebilirsiniz.
 
Cihazın USB girişi sayesinde tüm favori müziklerinizi dinleyebilirsiniz. Bunun yanında Google Play' den Spotify, Youtube Müzik gibi uygulamaları da indirerek kullanabilirsiniz. 
 
Dahili wi-fi anteni sayesinde cep telefonunuzdan ya da taşınabilir modeminizden internete bağlanabilirsiniz. İnternet ile birlikte mobil canlı tv uygulamaları ile televizyon seyredebilir, Google Chrome üzerinde dilediğiniz internet sitesinde gezinti yapabilir, Youtube üzerinden video seyredebilirsiniz.
 
Cihazın yanında Demir Usta' nın hediye ettiği geri görüş kamerası ile birlikte, aracınızı geri vitese aldığınız anda otomatik olarak kamera görüntüsü ekrana gelir. Böylelikle dar alanlarda park yaparken işiniz kolaylaşmış olur.
 
Multimedya sisteminizde aracınızda orjinal teybinizle kullandığınız direksiyon kumandaları aynı şekilde çalışmaya devam eder. Cihaz aracınızın kontağına bağlı olup kontağı kapattığınız anda enerji kesilerek cihaz da kapanır.